Описание
Характеристики
Информация для заказа
| LED (min - max) (lm) | 60 - 800 lm |
| Ємність аккумулятора (мАч) | 1200 mAh |
| Рівень освітленості | Low COB-LED Medium COB-LED High COB-LED Spot SMD-LED Boost COB-LED |
| Час зарядки (h) | 4 h |
| Роз'єм для заряджання | USB-C |
| Ступінь захисту IP | IPx5 |
| Клас захисту IK | IK07 |
| Робоча температура min - max (°C) | -10 - 25 |
| Напруга аккамулятора (В) | 3,7 V |
|
Час роботи з аккумуляторною батареєю/батарейним блоком (h) |
11 h |
| Ватт/годиин (вт/г) | 4,44 w/h |
| Аккумулятор / перезаряжаемая батарея з'ємна | Нет |
| Дальність освітлення (м) | 42 m |
| Максимальна освітленість (люкс) | 1800 Lux |
| Кольорова температура min (Кельвин) | 6000 Kelvin |
| Індекс світлопередачі CRI | COB: ≥ 80 Ra SMD: ≥ 70 Ra |
| Загальна довжина (mm) | 97 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wiha |
- Цена: 4 009,50 ₴






