Описание
Характеристики
Информация для заказа
00806 Різьбова вставка для відновлення різьби GSR Німеччина
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GSR |
| Страна производитель | Германия |
| Состояние | Новое |
| Профиль нарезаемой резьбы | Метрический |
| Диаметр | 2 мм |
| Шаг резьбы | 0.4 мм |
| Направление резьбы | Правая |
| Длина | 2 мм |
| упаковка | 100 |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип метчика | Різьбова вставка для відновлення різьби |
- Цена: Цену уточняйте



